Potlač

Všetko pod jednou strechou, neváhajte a dajte si textil potlačiť u nás. Mám  veľké skúsenosti, poradíme, naájdeme vhodnú technológiu . 

Pripravili sme Vám  komplexný prehľad potlače textilu. Aby ste sa lepšie orientovali v našich cenníkoch,  je tu pre Vás krátke vysvetlenie : (  v prípade záujmu kontaktujte naše grafické štúdio – grafika@demisport.sk )  

Cena DEMI – je určená pre všetkých, ktorý si u nás kúpia textil a chcú si ho nechať aj potlačiť. Cena je zvýhodnená oproti cene out, pretože ste si u nás tovar aj kúpili, preto je služba lacnejšia.  

Cena OUT : je určená pre všetkých, ktorým realizujeme potlač na Vami  prinesených veciach, ktoré ste si u nás nekúpili, ale máte záujme len o službu.  

Cena VIP : je určená pre VIP zákazníkov, ktorí majú s nami uzatvorenú zmluvu, dodávame im kompletný tovar a realizujeme FAN Shop. Vzhľadom na objem a lojalitu k firme sú odmenení najlepšími cenami vo všetkých segmentoch.  Verný zákazník = lepšia cena. 

 

ČÍSLA + ZNAK KLUBU

žltý dres tabuľka žltý dres_1

 

NÁPISY   

zelený dres tabuľka zelený dres_1

 

 

LOGÁ 

čierny dres tabuľka čierny dres_1

 

 

 

GRAFICKÁ PRÍPRAVA

 

Logá a podklady je potrebná posielať vo formátoch .CRD/ .AI/ .PDF/ .EPS/ .SVG 

Ak má obrázok dostatočnú kvalitu na potlač, garantujeme 100% kvalitu tlače. 

 

V prípade, ak  sú Vaše požiadavky nad rámec grafickej prípravy a grafik logo upravuje, edituje alebo realizuje nové , cena grafických prác   stojí  22,00 eur s DPH / hodina . 

 

Po vytvorení loga Vám ho grafik odošle a už ho môžete používať v plnej kvalite. 

 

V prípade bližších otázok, prípadne technológií tlače sa neváhajte na nás obrátiť.  Zodpovieme vám na dotazy , prípadne odporučíme vhodnú technológiu.  

 

Váš

 

pastedGraphic.png

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz