Futbalová hliníková brána prenosná junior 5x2 m

Kód: 4582-T
Neohodnotené
Značka: DEMI SPORT
€1 080
Skladom (1 ks)

Daj gól

Aj deti chcú zažiť pocit víťazstva a hrať veľké zápasy. Ku kvalitným podmienkam určite patrí aj kvalitná a bezpečná hliníková brána, ktorá má široké využitie- na ihrisko ako aj do haly. Nechajte sa unášať radosťou detí a sledujte ich radosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hliníková brána junior musí byť

Prenosnú futbalovú bránu Junior využijú všetky kategórie mládežníkov do 12 rokov nie len na tréningy futbalu, ale i na zápasy. Brána si nájde svoje praktické využitie pri futbalových tréningov juniorov na vonkajších trávnatých povrchoch, ale aj počas tréningov futbalu vo vnútorných priestoroch hál a telocviční. Konštrukcia hliníkovej brány je vyrobená s ohľadom na maximálnu bezpečnosť počas hry, pričom je konštruovaná s súlade s bezpečnostnou normou EN 748. Futbalové tímy juniorov a prípravky bránu využijú počas tréningov na trávnatých povrchov, ale aj v zime počas sezóny v halách, keď v dôsledku nepriazni počasia nie je možné hrať futbal vonku. Prenosná brána je obľúbená vďaka svojej praktickosti a využiteľnosti na rôznych povrchoch. Pre uľahčenie prenosu brány je k dispozícií možnosť dokúpenia pomocných kolies. Uvádzaná cena za kus je vrátane dopravy a nezahŕňa sieť, ktorú je potrebné dokúpiť.
Odporúčaný rozmery siete: hrúbka 3,5 mm, hĺbka 1,00 m zhora a 1,6 zdola.


Konštrukcia brány

• Rozmery brány: 5,0 x 2,0 x 1,6 x 1,00 m
• Certifikovaná výroba
• V súlade s normou EN 748, pevná, odolná voči nepriaznivým vplyvom počasia
• Výstuž vnútorných strán tyčiek, žrdí a brvna hliníkovými profilmi 6060 T5
• Náter bielej farby exteriérového typu RAL9010
• Zadná konštrukcia kovového rámu konštruovaná z ocele typu S235JR
• Uchýty / háčky brány v súlade s bezpečnosťou hráčov


BEZPEČNOSTNÉ UPOZORNENIE [/
V prípade použitia futbalovej brány na vonkajšie tréningy prebiehajúce na trávnatých plochách je potrebné konštrukciu brány zabezpečiť proti možnému prevrhnutiu. Na zaistenie brány je odporúčané použiť vaky vážiace minimálne 20 kg alebo prvky kotviace sa do trávy. Konštrukcia futbalovej brány si vyžaduje dôslednú pravidelnú kontrolu a jej používanie je výhradne na účely futbalu.

Ak potrebujete pomôcť, neváhajte nás osloviť.

Dodatočné parametre

Kategória: Brány
Záruka: 2 roky
Cena pre registrovaného zákazníka DCC: 1026

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz