PROFI Futbalová brána hliníková prenosná 7,32 x 2,44

Kód: 4580/4
3 hodnotenia
Značka: DEMI SPORT
€1 850
Skladom (1 ks)

„Športom ku zdraviu!"

Tak znie heslo, podľa ktorého by sa mal riadiť každý človek. Práve k tomu sú tu pre Vás inovatínvne a kvalitné športové pomôcky od firmy DEMI šport, bez ktorých by sa žiadny druh športu nemohol vykonávať. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko kvalitná seniorská brána

PROFI Futbalová hliníková prenosná brána senior 7,31 x 1,44 x 1,60 x 1,00 m je po celom obvode - predná aj zadná časť hliníková. Je určená pre žiakov, dorast a mužov. Je vhodná na tréning, je prenosná a montovateľná. Pomocou prenosnej brány môžete lepšie pripraviť tréning , hra môže prebiehať na menšom ihrisku , ideálna na nácvik rôznych herných situácií. pri otočení brány horizontálne dostanete nový rozmer 7,32 x 1,6 m , ktorý sa často využíva na herné cvičenia.
Hliníková prenosná brána je dôležitou súčasťou športového areálu alebo futbalového štadióna.
Futbalová brána je skonštruovaná v súlade s normou EN-748. Na ľahší prenos je možné dokúpiť pomocné kolesá . SIEŤ NIE JE SÚČASŤOU CENY.
Cena je za 1 ks aj s dopravou , ???? . Pevná hliníková brána , skladateľná , hliníkový rám po celom obvode. Uvedená cena je za 1ks. BEZ SIETE!

Popis

Futbalová brána je vyrobená v súlade s normou EN 748 a obsahuje certifikát. Rám brány a všetky je časti ( predná aj zadná časť ) je vyrobený z hliníkovej konštrukcie , profil guľatý 103 x 118 mm . Žrde / tyčky a brvno sú z vnútornej strany vystužené vnútornými hliníkovými profilmi 6060 T5, ktoré zabezpečujú bráne potrebnú odolnosť a pevnosť. Rám je natretý bielou exteriérovou farbou RAL9010 s epoxypoliesterovým povrchom pálenou pri 200 stupňoch Celzia. Úchyty/háčky sú vyrobené tak, aby nedošlo k zraneniu hráčov .
Odporúčaný typ siete hrúbka 5,00 mm, hĺbka 1,00 m zhora a 2,00 z dola, cena 106,20 eur / ks.

Bezpečnostné upozornenie

• brána je skonštruovaná výhradne na účaly futbalu
• ujistite sa, či sú všetky skrutky pevne dotiahnuté a pravidelne kontrolujte konštrukciu brány
• brána musí byť zaistená prosti prevrhnutiu 20 kg vakom akebo kotviacimi kotvami do trávy
• je zakázané šplhať sa na sieť a vešať sa na konštrukciu brány

Dodatočné parametre

Kategória: Brány
Záruka: 2 roky
Cena pre registrovaného zákazníka DCC: 1757.5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz