Futbalová hliníková brána prenosná senior 7,32x2,44m

Kód: 4580-4FA
Neohodnotené
Značka: DEMI SPORT
€1 450
Skladom (3 ks)

„Športom ku zdraviu!"

Tak znie heslo, podľa ktorého by sa mal riadiť každý človek. Práve k tomu sú tu pre Vás inovatínvne a kvalitné športové pomôcky od firmy DEMI šport, bez ktorých by sa žiadny druh športu nemohol vykonávať. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

Detailné informácie

Podrobný popis

S nami ťa športovať bude baviť

Futbalová hliníková prenosná brána senior 7,31 x 1,44 x 1,60 x 1,00 m je určená pre žiakov, dorast a mužov. Je vhodná na tréning, je prenosná a montovateľná. Pomocou prenosnej brány môžete lepšie pripraviť tréning , hra môže prebiehať na menšom ihrisku , ideálna na nácvik rôznych herných situácií. Hliníková prenosná brána je dôležitou súčasťou športového areálu alebo futbalového štadióna.
Futbalová brána je skonštruovaná v súlade s normou EN-748. Na ľahší prenos je možné dokúpiť pomocné kolesá . SIEŤ NIE JE SÚČASŤOU CENY.
Cena je za 1 ks aj s dopravou , ???? .

Popis

Futbalová brána je vyrobená v súlade s normou EN 748 a obsahuje certifikát. Rám brány je vyrobený z hliníkovej konštrukcie , profil guľatý 103 x 118 mm . Žrde / tyčky a brvno sú z vnútornej strany vystužené vnútornými hliníkovými profilmi 6060 T5, ktoré zabezpečujú bráne potrebnú odolnosť a pevnosť. Rám je natretý bielou exteriérovou farbou RAL9010 s epoxypoliesterovým povrchom pálenou pri 200 stupňoch Celzia. Kovotý rám - zadná konštrukcia je skonštruovaná z ocele typu S235JR, ktorá bola vystavená procesu galvanizácie pre teplote 440 stupňov Celzia. Technológia galvanizácie zaručí optimálnu odolnosť voči počasiu. Úchyty/háčky sú vyrobené tak, aby nedošlo k zraneniu hráčov .
Odporúčaný typ siete hrúbka 3,5 mm, hĺbka 1,00 m zhora a 2,00 z dola, cena 64,50 eur / ks.

Bezpečnostné upozornenie

• brána je skonštruovaná výhradne na účaly futbalu
• ujistite sa, či sú všetky skrutky pevne dotiahnuté a pravidelne kontrolujte konštrukciu brány
• brána musí byť zaistená prosti prevrhnutiu 20 kg vakom akebo kotviacimi kotvami do trávy
• je zakázané šplhať sa na sieť a vešať sa na konštrukciu brány

Dodatočné parametre

Kategória: Brány
Záruka: 2 roky
Cena pre registrovaného zákazníka DCC: 1377.5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz